Legjionarët

Schweinsteiger pranë rikthimit tek ish ekipi i tij

Ish kapiteni i kombëtares gjermane, Bastian Schweinsteiger është pranë rikthimit tek ish skuadra e tij Chicago Fires. Mesfushori u transferua në…

Ylli i kombëtares gjermane: “E kam refuzuar dy herë Jurgen Klopp”

Eshtë futbollisti më i shtrenjtë gjerman dhe me shumë mundësi ylli i të ardhmes i Panzerave. Lorey Sane në një…

Bastian Schweinsteiger merr një ofertë të pazakontë për shërbimet e tija nga klubi amator

Shpeshherë emri i një futbollisti është shumë herë më i madh se i një klubi të tërë, dhe i tillë është rasti…

Video / 18 vjeçari shqiptar që po shpërthen tek Bayern Munich

Quhet Meritan Shabani, dhe cilësohet si një nga talentet më të mëdhenj në rrallët e akademisë së klubit të Bayern…

Varte prezervativë tek dera e Eli Farës, 22-vjeçari përfundon në spital

Këngëtarja e famshme Eli Fara ka kaluar një situatë të pakëndshme gjatë qershorit të këtij viti. Një i ri 22-vjeçar…

Özil tremb Barcelonën, katalanasit stepen nga shifra e çmendur që do

Aventura e Mesut Özil-it me Arsenalin me shumë mundësi do të mbyllet në verën e ardhshme. Gjermanit i skadon kontrata…
Close