Merkato

Ditmir Bushati nuk ndalet, jep lajmin e madh për integrimin e Shqiperise në BE

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në një intervistë për radion “Monocle 24 Radio”, emisioni ‘The Foreign…

Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në Bundesligë , ka gati 100 milionë euro për të

  Sipas Telefoot, Barcelona është e gatshme të ofrojë 100 milionë euro për mbrojtësin e RB Leipzig, Dayot Upamecano. Upamecano është bërë…

Aubameyang drejt Arsenal? A është kjo një shenjë që forcon këtë mundësi… / Foto

E ardhmja e Aubumeyang është akoma e paqartë, oferta nga Kina është refuzuar por gabonezi nuk ishte përsëri pjesë e skuadrës së…

Top 20 lojtarët më të shtrenjtë në glob, ja kush është gjermani i vetëm në listë

Merkatoja e Janarit është drejt përfundimit. Por cilët janë lojtarët gjermanë me vlerën më të lartë në treg? Fatkeqësisht në Top 20-shen…

A keni më dyshime për sulmuesin e ri të Bayernit? “Bild” na mbyll gojën

Bayern në merkaton e janarit do të ketë një sulmues qendre të dytë dhe ai do të jetë Sandro Wagner.…
Close