Top Lajme

E bujshme! Zbulohet emri, Donald Trump dërgon ambasador në Tiranë, babain e vettingut

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump pritet të firmosë një emërim supër të bujshëm në Tiranë. Në…

Ndahet nga jeta Kryetari i Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri

Shuhet në moshën 57-vjeçare presidenti i Federatës të Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Kreu i futbollit kosovar kishte ndjerë shqetësime…

U mor tre orë në pyetje nga prokurorët, por ja çfarë tha Habilaj në lidhje me Tahirin

Më 30 maj prokurorët Besim Hajdarmataj dhe Vladimir Mara shkuan në Itali për të marrë në pyetje Moisi Habilajn, në…

Turqia shpall gatishmëri luftarake me Greqinë, Erdogan: Shtet i mbaruar!

Situata mes Turqisë dhe Greqisë është acaruar pasi kjo e fundit ka vendosur lirimin dhe mbrojtjen e 8 oficervë turq…

“Prindër, përgatituni të fusni në dhè vajzën tuaj, dikush që s’e njihja më verboi sot”

Nga Edi Oga Prindër! Ju që keni vajza! Parapërgatituni mendërisht të fusni në dhé vajzën tuaj, vetëm pse ajo mendon…

A e dini sa pension përfitojnë Nishani, Meta, Rama dhe Berisha, nëse vendosin të dalin sot në pension

Me ligjin që kanë hartuar… për vete Kur bëhet fjalë për paga e pensione mujore, nuk gjen asnjë ligj dhe…

Futbollistja e kombëtares nis pushimet, i vë “flakën” Instagramit

Erida Bajrakurtaj është një nga futbollistetmë të talentuara të kombëtares shqiptare, por një kohësisht edhe nga më simpatiket. Përveç fushës…

Deklarata e fortë e Izet Haxhisë: Berisha bëri një marrëveshje për të vrarë disa njerëz, disa i vranë mua jo

Ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia, i dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit doli sot para…

“Sherr mes të dashurës së këngëtarit shqiptar dhe fanses”, çfarë ndodhi në klubin në Tiranë

Një vajzë e cila ishte lidhur me një këngëtar shqiptar, emri i te cilit nuk bëhet i ditur, kishte kuptuar…

Djali humb jetën një ditë para martesës, 2 muaj më pas e fejuara merr një suprizë

Ashley Grant-Smith ishte një djalë 27-vjeçar që jetonte në Leicester të Britanisë së Madhe. Ai do të martohej me Danielle…
Close